Anasayfa Gittiğim Yerler Saç kurutma makineniz sürekli bozuluyorsa

Saç kurutma makineniz sürekli bozuluyorsa

Saç kurutma-fön makineleri artık günlük hayatımızın en önemli araçları, özellikle de hanımların. Neredeyse her gün kullanılan bu aletler nedense fazla uzun ömürlü olmazlar ve çabuk bozulurlar.

Dünya çapında satılan bildik markaların en pahalısı ve en özelliklisi de alınsa en fazla bir iki yıl dayanırsa şanslı sayılırız. Zira her gün kullanmaya bu kadar dayanabilmesi neredeyse imkansızdır ve üç beş ay sonra ya kablosu eriyip şase yapar ya da garip sesler çıkarıp bir anda duman içinde bırakır sizi.

Böylesi sık kullanılan ev aletleri için bir önerimiz var. Yıllarca hiç sıkıntı yaşamadan güvenle kullanabileceğiniz bu makineleri İstanbul Eminönü’nde ki Tahtakale’den almalısınız.

Kime sorarsanız size ZAZA Hanı gösterirler. Burada kuaför malzemeleri satılıyor. Profesyonel makineler tüm kente buradan dağılıyor. Normal mağazalarda satın aldığınız en ünlü marka bir makine 150-200 TL iken burada en iyisini sadece 70-100 TL aralığında alabilirsiniz. Adını hiç duymadığınız, reklamlarda dahi göremeyeceğiniz bu güçlü makineleri asgari 5-10 yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daha fazlası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi çekebilir

Dünya tarihini derinden değiştiren hata

Pek bilinmeyen, benim de belki 25 sene kadar önce eski  tarihçi bir bakanımızdan bizzat di…