Anasayfa Makale Yeni figüranlar sahnede

Yeni figüranlar sahnede

Dünyanın gözü de namahrem eli de artık İslam topraklarında. Derdi iman ve vatan olanlar erken uyandılar; fakat basiretsiz, burnunun ucunu görmekten aciz olanlarla, satılmış olanlar millete ninni söylemeye devam ediyor.

Hani uyduruk aksiyon filmlerinde olur ya; çok tehlikeli, ülkenin (bu ülke hep Amerika’dır) geleceğinin söz konusu olduğu bir tehdit karşısında bu ülkenin haber alma ve federal güçleri en belalı, müebbet veya idamla yargılanan suçluların bulunduğu cezaevlerine giderler ve ‘’Ya ülkeniz için savaşarak özgür olun ya da burada ölümü bekleyin’’ diyerek ne kadar it-kopuk varsa toplarlar ya?

İşte dünyanın dört bir yanından topladıkları İslam düşmanı, psikopat, cinsi sapık, katil güruhunu; para, macera, öldürme ve işkence arzularını tatmin, Müslüman kadınlara sınırsız tecavüz gibi vaatlerle, ellerine her türlü silah ve malzemeyi sağlayarak, gerekli coğrafi koşullarla, savaş eğitimlerini de vererek Orta Doğu’ya DAEŞ ve IŞİT adı altında yerli bölgesel güçlerle birleştirerek ortalığa saldılar.

Dünyayı kana bulayan Usame Bin Ladin gitmiş yerine bunlar gelmişti. Kameralar karşısında bir İngiliz’den daha düzgün dil konuşan yüzleri kapalı kişilerin bıçakla kafa kestiklerini, diri diri insan yaktıklarını, önüne gelenleri canlı canlı toprağa gömüp gözlerini kırpmadan toplu kıyımlar yaptıklarını dünyaya izlettirdiler. Bunun tek bir amacı vardı; İslam’ı ve dolayısı ile Müslümanları cahil, vahşi ve tehlikeli göstermek. Bununla dünyayı zaten yeterince etkilediler.

Asıl acı olanı buna en başta kendi ülkemizin insanları bile inandı. Çoğu aydın geçinen İslam’dan bir haber zavallılar aylardır sosyal medyada, basında kinlerini kusuyor ve ‘’bak biz demiştik’’ demeye getiriyorlar. Hemen dibimizde ortalık yangın yeri. Her zaman olduğu gibi yine masum Müslümanlar katlediliyor. Süper güçler yüzyıl sonuna kadar kendilerini besleyecek yer altı zenginliklerinin ve Hristiyanlık kutsallarının peşinde. Tevratın çocukları bir asırdır hayallerini süsleyen rüyalarının peşindeler. İran başta Türkiye olmak üzere yoğun şekilde istihbarat faaliyetleri yürütüyor. Yüz yıllık İngiliz projeleri bu bölgede uygulanırken biz hala nelerle meşgulüz.

  • Hayatın tek bir gerçeği vardır

    Hayatın tek bir gerçeği vardır-1 Hayatımızın tüm omurgasını genel olarak “etkileşim” ile “…
  • Cengiz Topel

    Hafta sonu yolum ikinci kez Şişli Harbiye’de Ordu Caddesi girişinde bulunan Askeri Müzeye …
  • Tanzim Satış noktaları hakkında

    Açılan tanzim satış noktaları iki farklı açıdan incelenmelidir. 1-Serbest piyasa ekonomisi…
Daha fazlası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi çekebilir

Hayatın tek bir gerçeği vardır

Hayatın tek bir gerçeği vardır-1 Hayatımızın tüm omurgasını genel olarak “etkileşim” ile “…